• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Encanto

    ★★★★½

  • Come and Learn with Pibby!

  • Eternals

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★★★

  • Akakiri

    ★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★★

  • The Elder

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Black Widow

    ★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Things Heard & Seen

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Mulan

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Steven Universe Future

    ★½

  • The Imagineering Story

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★½

  • Venom

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • The Emoji Movie

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Adventure Time: Elements

    ★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★½

  • Adventure Time: Islands

    ★★★★

  • CHiPS

    ½