Sort by
  • Scream VI

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★