• Black Friday

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • The Trip

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Tell Tale Heart

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Peninsula

    ★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★★★

  • His House

    ★★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Yummy

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Doom: Annihilation

  • VFW

    ★★★★

  • 3 from Hell

    ★★

  • Blood Quantum

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • The Dead Don't Die

  • Hellboy

    ★★★

  • Triple Threat

    ★★★½

  • Escape Room

    ★★½

  • Halloween Horror

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★½

  • Girls with Balls

  • The Night Comes for Us

    ★★★★

  • Apostle

    ★★★★

  • The Predator

    ★★½

  • The Equalizer 2

    ★★

  • The First Purge

    ★½

  • Tag

    ★★★½

  • Game Over, Man!

    ★★★

  • Accident Man

    ★★★½

  • Mandy

    ★★

  • Beyond Skyline

    ★★★½

  • The Babysitter

    ★★

  • 100% Organic

    ★★★

  • It

    ★★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • Jackals

    ★★

  • Leatherface

  • Victor Crowley

    ★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • The Dark Tower

    ★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • 47 Meters Down

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★