Sort by
  • X

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • North Hollywood

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★

  • Fatman

    ★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • First Cow: A Place in This World

  • The War with Grandpa

  • My Brother Jordan

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • 8:46

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • Arkansas

    ★★★

  • Cowboys

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Snow Globe: A Breaking Bad Short

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Outpost

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • VFW

    ★★★½

  • True History of the Kelly Gang

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Waiting for the Barbarians

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★½

  • First Cow

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Otherhood

    ½

  • Unmasking Jihadi John: Anatomy of a Terrorist

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • The Painted Bird

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★

  • The Silence

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★★

  • The Golden Glove

    ★★★★

  • Light of My Life

    ★★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Vice

    ★★

  • Ant Head

    ★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Hold the Dark

    ★★★