sawyer has logged 12 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
Edit this entry  
25
Alex Strangelove

Alex Strangelove

2018
×
★½
Edit this entry  
22
Blockers

Blockers

2018
×
★★½
Edit this entry  
21
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Creep 2

Creep 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
21
6 Balloons

6 Balloons

2018
×
★★
Edit this entry  
20
Creep

Creep

2014
×
★★★
Edit this entry  
14
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Wetlands

Wetlands

2013
×
★★★½
Edit this entry  
12
Flower

Flower

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
Edit this entry  
01
Vanilla Sky

Vanilla Sky

2001
×
★★★
Edit this entry