Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★★

  • This Is Me…Now

    ★★★★

  • Dune: Part Two

    ★★★★

  • Madame Web

    ★★½

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Argylle

    ★★★½

  • Suncoast

    ★★

  • Realm of Satan

    ★★★½

  • Handling the Undead

    ★★★

  • Between the Temples

    ★★★★½

  • Love Me

    ★★★★

  • Thelma

    ★★★★½

  • Destroy All Neighbors

    ★★½

  • Mean Girls

    ★★½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

  • Hannah Waddingham: Home for Christmas

  • The Color Purple

    ★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • What Happens Later

    ★★★★

  • Wingwomen

    ★★★½

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • October Mourning

  • Foe

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★½

  • The Swan

    ★★★★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John & Yoko

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Memory

    ★★★

  • We Grown Now

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Bye Bye Tiberias

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • Janet Planet

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Ferrari

    ★½

  • Fingernails

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • El Conde

  • The Retirement Plan

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • I'm Hip

    ★★★★★

  • Our Uniform

  • Waitress: The Musical