Sort by
  • Do Revenge

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

    ★★★★

  • Not Okay

    ½

  • Nope

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★★★

  • Irma Vep

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

  • Behind the Scenes With Jane Campion

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • A Spark Story

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • Bergman Island

    ★★★★

  • Benedetta

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Annette

    ★½

  • Luca

  • In the Heights

    ★★½

  • Lisey's Story

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Moxie

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • CODA

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Canvas

    ★★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★★

  • Totally Under Control

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Summerland

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Yvonne Orji: Momma, I Made It!

  • The World to Come

    ★★★