• Cry Macho

    ★★★½

  • Kate

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Titane

    ★★★★

  • Val

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • F9

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Pedal Movie

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • North Hollywood

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★

  • Long Weekend

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Together Together

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • The Dry

    ★★★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Tripping with Nils Frahm

    ★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • Mank

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • The Opening Act

    ★★

  • Harry Chapin: When in Doubt, Do Something

    ★★★½

  • Rams

    ★★★

  • Belushi

    ★★★

  • Seized

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Zappa

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Herb Alpert Is...

    ★★★★

  • Baby Done

    ★★★½

  • Console Wars

    ★★★★

  • Crock of Gold: A Few Rounds With Shane MacGowan

    ★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Paper Tigers

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • One Night in Bangkok

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • The Tax Collector

  • Host

    ★★★

  • Legacy of Lies

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Debt Collectors

    ★★★½

  • The High Note

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★★½