Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Curse

  • The Marvels

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Poison

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Old Way

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Cool Blue Car

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • A Short Story

    ★★★½