Sort by

Paul has logged 17 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Crazy Murder

Crazy Murder

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Let It Snow

Let It Snow

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Contact

Contact

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Antebellum

Antebellum

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
Rent-A-Pal

Rent-A-Pal

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Rabbit

Rabbit

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Fear PHarm

Fear PHarm

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spiral

Spiral

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
#Alive

#Alive

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Class Action Park

Class Action Park

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Cruiser

Cruiser

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Carcinoma

Carcinoma

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
You Die

You Die

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Whispering Man

The Whispering Man

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Followed

Followed

2018
×
Read the review Edit this entry