• The Unkind

    ★★★

  • Death Valley

    ★½

  • The Zeme

    ½

  • Attached: Paranormal

  • Dashcam

    ★★★★

  • The Secret of Sinchanee

    ★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★½

  • The Legend of Jack and Jill

    ½

  • Chompy & The Girls

    ★½

  • The Humans

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • The Last Rite

    ★★★★½

  • The Curse of Humpty Dumpty

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Don't Say Its Name

    ★★★½

  • C.O.R.N.

    ★★★½

  • Demonic

    ★★★★½

  • Old

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Behind The Sightings

    ★★½

  • Claw

    ★★★½

  • Behemoth

    ½

  • Untitled Horror Movie

    ★★★★★

  • Something in the Shadows

    ½

  • Last of the Grads

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Great White

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Why?

    ★★★½

  • The Resort

    ½

  • The Power

    ★★★½

  • Dawn of the Beast

    ★★★

  • The Believer

    ★★★

  • The Unholy

    ★★★½

  • Horror in the High Desert

    ★★★★★

  • Howard’s Mill

    ★★★

  • The Fear Footage 3AM

    ★★★

  • Gaia

    ★★★½

  • The Parish

    ★★

  • Hunter Hunter

    ★★★★★

  • The Boonies

    ★★★

  • Stay Out of the Attic

    ★★★★½

  • Paranormal Prison

  • Shook

    ½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Red Woods

    ★★★½

  • Unfollower

  • Censor

    ★★★★★

  • Wrong Turn

    ★½

  • Cactus Jack

    ★★★★★

  • Black Pumpkin

    ★★½

  • What Lies Below

    ★★½

  • From the Depths

    ★★½

  • Stoker Hills

    ★★★½

  • Home Stay

    ★★★

  • Dark Figures

  • The Superdeep

    ★★

  • From the Dark

    ★★½

  • Bad Candy

    ½

  • Ctrl+Alt+Trick/Treat

    ★½

  • Spell

    ★★★★½

  • Crimson

    ★½

  • Smiley Face Killers

    ★★★★

  • Wreck

    ½

  • The Nights Before Christmas

    ★★★★

  • Human Hibachi

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Chop Chop

    ★★★

  • Toys of Terror

    ★★½