Sort by
  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★★

  • Jurassic Park III

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Confessions of a Shopaholic

    ★★★

  • Confessions of a Teenage Drama Queen

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Bull Durham

    ★★★★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Speed

    ★★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • London Has Fallen

  • Apollo 13

    ★★★★½

  • Mothering Sunday

    ★★½