Sort by
  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Amazing Maurice

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Lost King

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Brian and Charles

    ★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★★