Sort by
  • Spiderhead

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

  • Sing 2

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★★

  • The Phantom of the Open

  • The Harder They Fall

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Listening to Kenny G

  • The Eyes of Tammy Faye

  • Halloween Kills

  • Old Henry

  • Last Night in Soho

  • Spencer

  • Dune

  • The Power of the Dog

  • King Richard

  • Belfast

  • The Card Counter

  • Malignant

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Respect

  • Beckett

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

  • Gunpowder Milkshake

  • Fear Street: 1666

  • Fear Street: 1978

  • Val

  • Till Death

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

  • Mary J. Blige's My Life

  • No Sudden Move

  • False Positive

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

  • Cruella

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Wrath of Man

  • Army of the Dead

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

  • Robin Roberts Presents: Mahalia

  • Bad Trip

  • Seaspiracy

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • TINA

    ★★★★

  • Chaos Walking

  • Behind Her Eyes

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Passing

    ★★★★½

  • Wendy Williams: What a Mess!

    ★★½

  • Wendy Williams: The Movie

    ★★

  • The Little Things

    ★★

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½