Sort by
  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Us

    ★★★

  • A Bread Factory: Part Two

    ★★★★★

  • A Bread Factory: Part One

    ★★★★★

  • Green Book

    ★★

  • Her Smell

    ★★★

  • High Life

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • The Fall

    ★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★★★

  • Asako I & II

    ★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Ash Is Purest White

    ★★★★

  • Cold War

    ★★★★

  • Sorry Angel

    ★★★★

  • Bharat Ane Nenu

    ★★★

  • Island of the Hungry Ghosts

    ★★★★

  • La Flor

    ★★★★★

  • Support the Girls

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Shirkers

    ★★★★

  • Minding the Gap

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Leave No Trace

    ★★★★★

  • American Animals

    ★★★

  • Hale County This Morning, This Evening

    ★★★★

  • Private Life

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★

  • Detroit

    ★★★

  • The Nothing Factory

    ★★★

  • 24 Frames

    ★★★★

  • The Day After

    ★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Jeannette: The Childhood of Joan of Arc

    ★★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • The Work

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★

  • Western

    ★★★★★

  • November

    ★★★★

  • Strong Island

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • 4 Days in France

    ★★★★

  • Allied

    ★★★

  • Yourself and Yours

    ★★★

  • In This Corner of the World

    ★★★★

  • 20th Century Women

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★

  • Justin Timberlake + The Tennessee Kids

    ★★★

  • Abacus: Small Enough to Jail

    ★★★

  • Heal the Living

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★

  • The Ornithologist

    ★★★★

  • Scarred Hearts

    ★★★★

  • Elle

    ★★★★★

  • The Red Turtle

    ★★★★

  • Personal Shopper

    ★★★★

  • Staying Vertical

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★★

  • Starless Dreams

    ★★★★★