Sort by
  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Men in Black: International

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • The Hustle

  • Plus One

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Long Shot

    ★★★½

  • Light of My Life

    ★★★★

  • Apollo 11

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Overlord

    ★★★½

  • Clara

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • The Kissing Booth

    ★½

  • Arctic

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • The Week Of

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • The Titan

  • Game Over, Man!

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • When We First Met

    ★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Fifty Shades Freed

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Justice League

    ½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Happy Death Day

    ★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★½

  • Downsizing

    ★★

  • I, Tonya

    ★★★

  • The Ritual

    ★★★★

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • The Dark Tower

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★★★

  • Girls Trip

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • How to Talk to Girls at Parties

    ★★★

  • Okja

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • Snatched

    ★★½

  • It Comes at Night

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • CHiPS

    ★★

  • Life

    ★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★½

  • Win It All

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★½