Sort by
  • Lola

  • The Iron Claw

  • Reptile

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Mark Normand: Soup to Nuts

  • Barbie

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Loch Henry

  • No Hard Feelings

  • Bama Rush

  • May December

    ★★★★½

  • Air

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

  • Past Lives

  • Eileen

  • Missing

  • You People

  • M3GAN

    ★★★★★

  • The Viewing

  • Smile

  • Sins of Our Mother

  • Sanctuary

  • The Menu

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Women Talking

  • TÁR

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

  • Fall

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Not Okay

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

  • Girl in the Picture

  • Halftime

  • STUDENT FILM

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

  • Sick of Myself

    ★★★★★

  • Aftersun

  • Jackass 4.5

  • Bling Ring: Hollywood Heist

  • Phoenix Rising

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★★★

  • Sissy

  • No Exit

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Emily the Criminal

  • Sharp Stick

    ★★★★★

  • Watcher

  • Scream

  • The Rise and Fall of Lularoe

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Louise

  • Adrienne

  • All Too Well: The Short Film

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • The Guilty

  • Halloween Kills

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

  • Malignant

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

  • The Voyeurs