Sort by
  • M3GAN

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Countdown

    ★★

  • The Goldfinch

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Never Goin' Back

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • It

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Hot Summer Nights

    ★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★½

  • 20th Century Women

    ★★★★½

  • Split

    ★★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★½

  • Carol

    ★★★★★

  • Cinderella

    ★★★★

  • The Diary of a Teenage Girl

    ★★★½

  • The Witch

    ★★★★

  • Paddington

    ★★★★★

  • The Bling Ring

    ★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★★

  • Ginger & Rosa

    ★★★★★

  • Ruby Sparks

    ★★★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★★★★

  • Tangled

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★★★

  • Coraline

    ★★★★★

  • Twilight

    ★★★★★

  • The Sisterhood of the Traveling Pants 2

    ★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★★

  • The Happening

    ★★

  • Juno

    ★★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★½

  • The Village

    ★★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★★

  • 13 Going on 30

    ★★★★

  • Signs

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★★

  • The Virgin Suicides

    ★★★★½