Sort by
  • Telemarketers

  • Oppenheimer

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★★★

  • Infinity Pool

  • Pearl

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • X

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Civil Dead

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Cruella

    ★★

  • The Sarah Vaccine

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Firstness

    ★★★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Holy Calamavote – A Special Performance by Run The Jewels

    ★★★

  • Psycho Goreman

  • This Is Paris

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

  • Some Kind of Heaven

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Bacurau

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Flayaway

    ★★★★★

  • Twisted Pair

    ★★★½

  • Annihilation

  • Caniba

    ★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • The Love Witch

    ★★★

  • The Lure

    ★★★½

  • Savasana

    ★★★★★

  • We Are Your Friends

    ½

  • Inherent Vice

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Jackass Presents: Bad Grandpa

    ★★★★

  • Prisoners

    ★★★

  • R.I.P.D.

    ½

  • The Master

    ★★★★

  • Leviathan

    ★★★½

  • A Dangerous Method

    ★★★

  • Four Lions

    ★★★★

  • Trash Humpers

    ★★★★

  • Jennifer's Body

  • Vampire Girl vs. Frankenstein Girl

    ★★½

  • Smiley Face

    ★★★★

  • The Departed

    ★★★

  • For Your Consideration

    ★★★½

  • Inland Empire

    ★★★★★

  • Paprika

    ★★★★★

  • Marie Antoinette

    ★★★★

  • Southland Tales

    ★★★★

  • Mind Game

    ★★★★★

  • Tokyo Godfathers

    ★★★

  • A Mighty Wind

    ★★★★

  • Live Forever

    ★★★★

  • Equilibrium

    ★★★

  • Ritual

  • Jeepers Creepers

  • Josie and the Pussycats

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★★★

  • Best in Show

    ★★★★½