Sort by
  • The Batman - Part II

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Do Revenge

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • George Michael Freedom Uncut

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Infinite Storm

    ★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • To Leslie

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Behind the Scenes With Jane Campion

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★