• Training Wheels

    ★★★★★

  • Dirty Dancing

    ★★★★★

  • Legally Blonde

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Little Shop of Horrors

    ★★★★★

  • Austin Powers: International Man of Mystery

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Clueless

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Brokeback Mountain

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • The Square

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★½

  • Les Misérables: 10th Anniversary Concert at the Royal Albert Hall

    ★★★★★

  • Paul Blart: Mall Cop 2

    ½