• Life of the Party

    ★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★½

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity

  • Catwalk: Tales from the Catshow Circuit

  • Wild Wild Country

  • The Director and the Jedi

  • Ready Player One

    ★★½

  • Support the Girls

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Beast of Burden

    ★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Unsane

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Red Sparrow

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★½

  • Peter Rabbit

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★½

  • Skate Kitchen

    ★★★★½

  • Minding the Gap

    ★★★★½

  • Shirkers

    ★★★★★

  • RBG

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • The Tale

    ★★★★★

  • Believer

    ★★

  • Leave No Trace

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Pick of the Litter

  • Three Identical Strangers

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • American Animals

    ★★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★★

  • Searching

    ★★★★½

  • Fifty Shades Freed

    ★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★★½

  • The Post

    ★★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Future '38

    ★★½

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★★

  • Too Funny to Fail: The Life & Death of The Dana Carvey Show

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Happy Death Day

    ★½

  • Spielberg

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★½

  • Professor Marston and the Wonder Women

    ★★★★

  • Brad's Status

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★

  • Battle of the Sexes

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • First Reformed

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • American Made

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Tour de Pharmacy

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Jungle

    ★★★

  • Girls Trip

    ★★★½

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½