Sarah has logged 16 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Life

Life

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mystery Men

Mystery Men

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Witch Hunt

Witch Hunt

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Misfits

Misfits

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Ponyo

Ponyo

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
13th

13th

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Who Took Johnny

Who Took Johnny

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Split

Split

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Beware the Slenderman

Beware the Slenderman

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry