Sort by
  • Mean Girls

    ★★★★

  • Anyone But You

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Dream Scenario

  • Quiz Lady

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Mark Normand: Soup to Nuts

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Bama Rush

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Waco: American Apocalypse

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Harry & Meghan

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

  • Under the Stars

    ★★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★★★

  • Sins of Our Mother

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Senior Year

    ½

  • Candy

  • Chris Distefano: Speshy Weshy

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★½

  • The Royal Treatment

    ½

  • The Princess

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • Michael Che: Shame the Devil

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★½

  • Britney vs. Spears