Sort by

sarah has logged 30 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★★
Edit this entry  
30
Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvania 2

2015
×
★★★½
Edit this entry  
27
Fresh

Fresh

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
Life

Life

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jackass 3.5

Jackass 3.5

2011
×
Read the review Edit this entry  
22
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
Read the review Edit this entry  
22
Sinister

Sinister

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Half Baked

Half Baked

1998
×
★★★
Edit this entry  
21
Savage X Fenty Show Vol. 3

Savage X Fenty Show Vol. 3

2021
×
Read prior review Edit this entry  
21
Savage X Fenty Show Vol. 2

Savage X Fenty Show Vol. 2

2020
×
Read prior review Edit this entry  
20
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
Read the review Edit this entry  
19
It

It

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
Read the review Edit this entry  
16
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
Read the review Edit this entry  
15
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Freaky

Freaky

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Hotel Transylvania: Transformania

Hotel Transylvania: Transformania

2022
×
★★★½
Edit this entry  
09
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Jackie Brown

Jackie Brown

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Nobody

Nobody

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

2020
×
Read the review Edit this entry  
04
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Paranormal Activity: Next of Kin

Paranormal Activity: Next of Kin

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Ted

Ted

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry