Sort by

♦️•Lily•💋 has logged 27 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
CODA

CODA

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
The Bad Guys

The Bad Guys

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Windfall

Windfall

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The House of the Devil

The House of the Devil

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Deep Water

Deep Water

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
The Innkeepers

The Innkeepers

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Jeremy Kyle Show: Death on Daytime

Jeremy Kyle Show: Death on Daytime

2022
×
★★★½
Edit this entry  
14
Curtains

Curtains

1983
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Battle Royale

Battle Royale

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fresh

Fresh

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry