• Almost Famous

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Neon Genesis Evangelion

    ★★★★★

  • Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Event Horizon

    ★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Rocky Horror Picture Show

    ★★★★★

  • The Descent

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Winchester

    ★★

  • Saw II

    ★★½

  • Young Guns

    ★★★★½

  • Grave of the Fireflies

    ★★★★★

  • Love, Simon

    ★★½

  • Clueless

    ★★★★