Sort by
  • Strays

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★★½

  • Clock

    ★★★★

  • Jules

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

  • M3GAN

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★★

  • Last Summer

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • They/Them

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Magnum Opus

  • American Carnage

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • Blink

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Addams Family 2

    ★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Respect

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Fallout

    ★★★★★

  • Yes Day

    ★★★★