Sort by

bethany has logged 19 entries for films during December 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Station Eleven

Station Eleven

2021
×
★★★★
Edit this entry  
31
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★
Edit this entry  
25
Score: A Hockey Musical

Score: A Hockey Musical

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Roald Dahl's Matilda the Musical

Roald Dahl's Matilda the Musical

2022
×
★★★
Edit this entry  
25
A Charlie Brown Christmas

A Charlie Brown Christmas

1965
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Olive, The Other Reindeer

Olive, The Other Reindeer

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
National Lampoon's Christmas Vacation

National Lampoon's Christmas Vacation

1989
×
★★★
Edit this entry  
23
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Arthur's Perfect Christmas

Arthur's Perfect Christmas

2000
×
Read the review Edit this entry  
22
Single All the Way

Single All the Way

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Big Ask

The Big Ask

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Mickey's Twice Upon a Christmas

Mickey's Twice Upon a Christmas

2004
×
★★★
Edit this entry  
20
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Mickey's Once Upon a Christmas

Mickey's Once Upon a Christmas

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Elf

Elf

2003
×
★★★
Edit this entry  
05
Blood Relatives

Blood Relatives

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Wounded Fawn

A Wounded Fawn

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Chess of the Wind

Chess of the Wind

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry