Sort by
  • Stutz

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Other People's Children

    ★★★

  • Safe Place

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Hustle

  • What Is a Woman?

  • Le Pupille

  • The Beasts

    ★★★★

  • Broker

  • Elvis

    ★★★½

  • Ice Merchants

  • Godland

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • R.M.N.

    ★★★★

  • Our Father

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

  • Everything Everywhere All at Once

  • Alcarràs

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

  • Utama

    ★★★★

  • Descendant

    ★★★★

  • Fire of Love

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • VOIR

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Sardar Udham

    ★★★★

  • House of Secrets: The Burari Deaths

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Squid Game

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • Ennio

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Untold: Breaking Point

    ★★★★

  • 7 Prisoners

    ★★★★

  • Sundown

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★½

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Sonny Boy

    ★★★★★