Sam has logged 10 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hoop Dreams

Hoop Dreams

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Blazing Saddles

Blazing Saddles

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Hidden Fortress

The Hidden Fortress

1958
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Moana

Moana

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Logan

Logan

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry