Sort by
  • Barbie

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Bottoms

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★★

  • EO

  • The Northman

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • Flux Gourmet

  • Don't Look Up

  • INU-OH

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

  • Memoria

  • Belle

    ★★★

  • Pig

    ★★

  • Titane

    ★★★½

  • Neptune Frost

    ★★★★★

  • Plan B

  • Bad Trip

  • Coming 2 America

  • Judas and the Black Messiah

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • Cryptozoo

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Mandibles

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Queen & Slim

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Knives Out

    ★½

  • The Twentieth Century

  • Uncut Gems

  • Marona's Fantastic Tale

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

  • Nina Wu

  • The Lighthouse

  • Vivarium

    ★★★★

  • I Lost My Body

  • Booksmart

  • Us

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Venom

  • mid90s

  • At Eternity's Gate

  • The Sisters Brothers

  • The Favourite

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • Ruben Brandt, Collector

  • Hannah Gadsby: Nanette

  • Tag

  • Burning

  • Long Day's Journey Into Night

  • Climax

  • Solo: A Star Wars Story

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Relaxer

  • A Wrinkle in Time

  • Game Night

  • Chris Rock: Tamborine

  • Annihilation