Sort by
  • Cocaine Shark

    ★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★½

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Die Hart

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • You People

  • House Party

    ½

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

    ★★★★

  • Harry & Meghan

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • The Boss Baby: Christmas Bonus

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Bros

    ★½

  • Blonde

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Reef: Stalked

    ★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • My Butt Has a Fever

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½