• Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Midnight Mass

  • Squid Game

  • Dune

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Death to 2020

  • The Ripper

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Nomadland

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Tenet

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • I May Destroy You

  • Unsettling Scenes

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • The Snail and the Whale

  • The Tiger Who Came to Tea

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • The Fall

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★