Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Law Abiding Citizen

Law Abiding Citizen

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Matt Rife: Natural Selection

Matt Rife: Natural Selection

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Wish

Wish

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Lodge

The Lodge

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
This Is England

This Is England

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
80 for Brady

80 for Brady

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Manodrome

Manodrome

2023
×
Read the review Edit this entry  
17
Thanksgiving

Thanksgiving

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Fingernails

Fingernails

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Your Lucky Day

Your Lucky Day

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
The Creator

The Creator

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Foe

Foe

2023
×
Read the review Edit this entry  
12
The Killer

The Killer

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dicks: The Musical

Dicks: The Musical

2023
×
Read the review Edit this entry  
10
Carrie

Carrie

1976
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Trainspotting

Trainspotting

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
NYAD

NYAD

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Marvels

The Marvels

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
When Evil Lurks

When Evil Lurks

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Quiz Lady

Quiz Lady

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Uncharted

Uncharted

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
The Pope's Exorcist

The Pope's Exorcist

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
The Royal Hotel

The Royal Hotel

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Old Dads

Old Dads

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Sister Death

Sister Death

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Pain Hustlers

Pain Hustlers

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Down Low

Down Low

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Saw II

Saw II

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fair Play

Fair Play

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jumper

Jumper

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Totally Killer

Totally Killer

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Exorcist: Believer

The Exorcist: Believer

2023
×
Read the review Edit this entry  
04
Exam

Exam

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Catwoman

Catwoman

2004
×
Read the review Edit this entry  
02
Appendage

Appendage

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Saw

Saw

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Poison

Poison

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Nowhere

Nowhere

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Reptile

Reptile

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Rat Catcher

The Rat Catcher

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Saw X

Saw X

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry