Sort by
  • This Is Me…Now

    ★½

  • Madame Web

  • Orion and the Dark

    ★★★

  • Argylle

  • Miller's Girl

  • Mothers' Instinct

  • Lift

  • Role Play

    ★½

  • Night Swim

    ★½

  • Good Grief

    ★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • The Family Plan

    ★½

  • Anyone But You

    ★★

  • Family Switch

    ★★

  • Matt Rife: Natural Selection

    ½

  • Wish

    ★★

  • The Marvels

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Old Dads

    ½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★½

  • Sister Death

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

  • Poison

    ★★★★

  • Nowhere

    ★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • Your Lucky Day

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★½

  • The Creator

    ★★½

  • Love at First Sight

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dicks: The Musical

  • Reptile

    ★★½

  • The Nun II

    ★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • NYAD

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★½

  • Fingernails

    ★★

  • El Conde

    ★★½

  • Ferrari

  • All Fun and Games

    ★½

  • Killer Book Club

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★½

  • T.I.M.

    ★½

  • Heart of Stone

  • Gran Turismo

    ★★

  • The Monkey King

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • The Murderer

    ★★

  • Fear the Night

  • Cobweb

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★