Sort by
  • Hustle

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Girl in the Basement

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • Dream Girl

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • The Passage

    ½

  • Parasite

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★½

  • Yesterday

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Us

    ★★★

  • Glass

    ★★★½

  • 122

  • Creed II

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Skyscraper

    ★★½

  • The First Purge

    ★★½

  • Adrift

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Tag

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Truth or Dare

    ★★

  • Rampage

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Unfriended: Dark Web

  • Gringo

    ★★

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • The Post

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Forgotten

    ★★★★

  • Wonder

    ★★★★½

  • Jigsaw

    ★★

  • Justice League

    ★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Geostorm

    ★★

  • The Snowman

    ★★½

  • Happy Death Day

    ★★½

  • The Foreigner

    ★★★½

  • Only the Brave

    ★★★★

  • Molly's Game

    ★★★

  • Papillon

    ★★★★

  • American Assassin

    ★★★

  • It

    ★★★

  • Veronica