Sort by
  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★

  • Splitting

    ★★★½

  • Music

    ★½

  • If You Don’t Watch the Way You Move

    ★★½

  • 8

    ★★

  • A Kind of Testament

    ★★

  • A Woman in Makueni

    ★★

  • Xiaohui and His Cows

    ★★½

  • When a Rocket Sits on the Launch Pad

    ★★★

  • Trip After

    ★★★

  • Now.Here

    ★½

  • Terra Mater - Mother Land

    ★½

  • Back

    ★★½

  • in water

    ★★★½

  • Happy Doom

    ★★½

  • Here

    ★★½

  • That Day, on the River

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • all of my brothers on go

    ★★½

  • Passages

    ★½

  • Last Things

    ★★

  • Shortcomings

    ★★½

  • The Wandering Earth II

    ★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Daydreaming so vividly about our Spanish holidays

    ★★★½

  • Slumberland

    ★★½

  • Bear

    ★½

  • There is a Stone

  • All Tomorrow's Parties

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Jill, Uncredited

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Relyebo

    ★½

  • She Said

    ★½

  • Last Week

    ★½

  • Little Jerry

    ★½

  • January 6th

    ½

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Diana, Diana

    ★½

  • NE Corridor

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Dalíland

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Walk Up

    ★★

  • What Comes Around

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • A Jazzman's Blues

    ★½

  • Sick

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Subtraction

    ★½

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    ★½

  • Life

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • F1ghting Looks Different 2 Me Now

    ★★★

  • Moonrise

    ★★½

  • Fata Morgana

    ★½

  • Hero

    ★½

  • Wolf Pack

  • No Bears

    ★★½

  • Butcher's Crossing

    ★★½

  • Horse Opera

    ★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Hotel

    ★★

  • Pinocchio

    ★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★