Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • End of the Road

    ★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • Me Time

    ★★

  • I Came By

    ★★½

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Hustle

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Memory

    ★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Weekend Away

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Scream

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Host

  • Battle at Big Rock

    ★★★½

  • Knives Out

  • Joker

  • Avengers: Endgame

  • Us

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

  • Black Panther

  • Hereditary

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • Get Out

    ★★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★★

  • Deadpool

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Jurassic World

    ★★★

  • Inside Out

  • Mad Max: Fury Road

  • Annabelle

  • Gone Girl

  • Guardians of the Galaxy

  • The Wolf of Wall Street

  • The Conjuring

    ★★★★★

  • The Purge

    ★★★

  • A Good Day to Die Hard

    ½

  • Django Unchained