Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★

  • Nimona

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★

  • Donks

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • A Sinister Halloween Scary Opposites Solar Special

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Inside Man

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★