Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Live to 100: Secrets of the Blue Zones

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Paint

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Black Girl Missing

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

    ★★★★★

  • I'm Totally Fine

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • After Ever Happy

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • I Just Killed My Dad

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Persuasion

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Our Father

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • The Girl from Plainville

    ★★★½

  • The Bubble

    ★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★