Sort by
  • Marmalade

    ★★★½

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Forged By The Iron Claw

    ★★★★★

  • ted

    ★★★★½

  • Mean Girls

    ★★½

  • The Boys in the Boat

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Wonka

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • Choose Love

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sanctuary

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Ticket to Paradise

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★½