Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • The Wandering Earth II

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Mank

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Quo Vadis, Aida?

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Peninsula

    ★★

  • The Hunt

  • Last and First Men

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Kill It and Leave This Town

    ★★

  • I Blame Society

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Relic

    ★★

  • The Courier

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Skyfire

    ★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ½

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • VFW

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • Howl from Beyond the Fog

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Anna

    ★★

  • Weathering with You

    ★★★½