Sort by

SaintPauly has logged 53 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Saw 3D

Saw 3D

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Women Hell Song

Women Hell Song

1970
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Saw VI

Saw VI

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
I Saw the Devil

I Saw the Devil

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Avalon

Avalon

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Saw V

Saw V

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Red Dot

Red Dot

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Room 205

Room 205

2007
×
Read the review Edit this entry  
27
Prey

Prey

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Treasure Planet

Treasure Planet

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Saw IV

Saw IV

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Saw III

Saw III

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Beautiful New Bay Area Project

Beautiful New Bay Area Project

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Saw II

Saw II

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mountain

Mountain

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Saw

Saw

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bear's Kiss

Bear's Kiss

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Burying the Ex

Burying the Ex

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Raid 2

The Raid 2

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Chaser

The Chaser

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Galaxy Quest

Galaxy Quest

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Hills Have Eyes

The Hills Have Eyes

1977
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Robin Hood

Robin Hood

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Phase 7

Phase 7

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Leprechaun Returns

Leprechaun Returns

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Force of Nature

Force of Nature

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Frankenhooker

Frankenhooker

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Priests

The Priests

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Water

Black Water

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Sword in the Stone

The Sword in the Stone

1963
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Breaking at the Edge

Breaking at the Edge

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Cosmic Sin

Cosmic Sin

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
The Crazies

The Crazies

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Sol Alegria

Sol Alegria

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Janis: Little Girl Blue

Janis: Little Girl Blue

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
He Even Has Your Eyes

He Even Has Your Eyes

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Class of 1984

Class of 1984

1982
×
Read the review Edit this entry  
09
The Dinner Party

The Dinner Party

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Unknown Island

Unknown Island

1948
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Yellow Sea

The Yellow Sea

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Possessor

Possessor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Legend of Kaspar Hauser

The Legend of Kaspar Hauser

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Fog

The Fog

1980
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Crazies

The Crazies

1973
×
★★½
Read the review Edit this entry