Sort by
  • Poor Things

  • Head to Head

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Missing: The Lucie Blackman Case

  • Cobweb

  • Bird Box Barcelona

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ½

  • To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb

  • Midnight

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • No Hard Feelings

  • Nimona

    ½

  • The Flash

  • Take Care of Maya

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

  • The Childe

    ★★★

  • Extraction 2

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

  • The Little Mermaid

    ½

  • The Matchmaker

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Peter Pan & Wendy

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ½

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Clock

    ½

  • Murder Mystery 2

    ½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★½

  • Evil Dead Rise

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Little Bone Lodge

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • A Good Person

  • MH370: The Plane That Disappeared

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

  • 65

  • Limbo

  • Call Me Chihiro

  • Cocaine Bear

  • Inside

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

  • You People

    ½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

  • Valley Road

  • Hero

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water