Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Wonka

  • The Iron Claw

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • The Exorcist: Believer

  • Saw X

  • V/H/S/85

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Maestro

  • Poor Things

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Boy and the Heron

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Pinocchio

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

  • Dragon Ball Super: Super Hero

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Firestarter

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Bubble