Sort by
  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • A Room with a View

    ★★★★

  • Boy

    ★★★½

  • The Call

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Barbie as The Princess & the Pauper

    ★★★★

  • Monster High: Why Do Ghouls Fall in Love?

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Marie Antoinette

    ★★★★★

  • Barbie in The 12 Dancing Princesses

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Freaks Out

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Paranormal Activity

    ★★★½

  • High School Musical 3: Senior Year

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★