Sort by
  • Domino

    ★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★

  • Everything is Fine

    ★★★★

  • Vice

  • Song for Rent, After Jack Smith

    ★★★★

  • Hell is an Empty Room

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

  • Stan & Ollie

  • Hell Fest

  • The Night Comes for Us

    ★★★

  • Between Worlds

  • mid90s

    ★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★

  • Vox Lux

    ★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★★

  • At Eternity's Gate

  • The Old Man & the Gun

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★

  • Destination Wedding

    ★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Girl

  • Burning

    ★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Climax

  • Cold War

    ★★★

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★

  • Thunder Road

    ★★★★

  • The Ranger

    ★★

  • Upgrade

  • Death Wish

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★

  • Unsane

    ★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Madeline's Madeline

    ★★★★

  • The Miseducation of Cameron Post

  • Hereditary

  • Wildlife

  • An Evening with Beverly Luff Linn

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★

  • Eighth Grade

  • Blindspotting

    ★★★★

  • Pink:Diss

    ★★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Permanent

    ★★★

  • Unicorn Store

  • Mom and Dad

  • Stronger

    ★★★

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Good Time

    ★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★

  • Okja