Sort by
  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Drishyam 2

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Dobaaraa

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Vikram

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Sardar Udham

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½