Sort by
  • Silent Night

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • The Girls

    ★★½

  • Solo

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Wild Feast

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★★

  • The Beast

    ★★★½

  • Saltburn

    ★½

  • Retribution

    ★★½

  • A Respectable Woman

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Yannick

    ★★★½

  • The Sacrifice Game

  • Cobweb

    ★★★

  • One Summer

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Red Rooms

    ★★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★★

  • Richelieu

    ★★★★

  • Somewhere Quiet

    ★★★½

  • Wahou !

    ★★★½

  • Toni

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Sleep

    ★★★½

  • Robot Dreams

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • She Is Conann

    ★★★★

  • The Nature of Love

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Mrs. Davis

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Bungalow

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Jour de merde

    ★★★½

  • From Black

    ★★★½

  • Fitting In

    ★★★½

  • Brooklyn 45

    ★★★½

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • This Closeness

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★½

  • 65

    ★★★★★

  • Cade: The Tortured Crossing

    ★★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★½

  • The Dishwasher

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★★